خدمات


عکاسی عروس

مراسم جشن ازدواج مراسمی تکرار نشدنی در زندگی عروس و داماد است و برای همین انتخاب آتلیه عروس ، تیم عکاسی و فیلمبرداری یکی از کارهایی است که باید با دقت بسیار زیاد انجام پذیرد تا در آینده بتوان عکسها و فیلمهای شب ازدواج را با شادی و افتخار دید و به دیگران هم نشان داد.آتلیه ما با داشتن کادری مجرب و تجربه کافی در زمینه عکس برداری عروس و داماد، مفتخر است که با دادن خدمات بی نظیر خود عکس های زیبایی را از این شب به یاد ماندنی زندگی شما برایتان به یادگار بگذارد.

عکاسی بارداری

به علت محدودیت مادر در ایستادن و نشستن و همچنین عوارض ظاهری ایجاد شده ناشی از بارداری داشتن خلاقیت و دید هنری برای ثبت بهترین عکسها که محدودیت های ایجاد شده ناشی از بارداری را به حداقل برساند، بسیار مهم است.همچنین در آتلیه عکس بارداری یا آتلیه بارداری و در هنگام عکاسی بارداری استفاده عامدانه و بجا از نور و متریال مناسب که تشدیدکننده لطافت و خلوص دوران بارداری و آغاز تجربه مادر شدن است ضروری میباشد.

عکاسی کودک

عکاسی کودک نیز همانند عکاسی از نوزادان به علت لطافت موضوع که کودکان هستند، کمی با دیگر شاخه های آن متفاوت است. بهره گیری از دکورهای متنوع هم تنها تا آنجایی کمک خواهد کرد که لطافت و ناب بودن سوژه را تحت تاثیر قرار ندهد. به همین منظور در آتلیه عکاسی کودک پرهون، بیشتر چیدمان های ساده و ناب مدنظر هستند تا با اجتناب از آشفتگی بصری، کودک در مراتب پائین تری از توجه قرار نگیرد.

فیلم برداری

فیلمبرداری عروسی استوديو پرهون با هدف خلق سطح متفاوت از كيفيت و رضايت مندی با ايجاد هم افزايی در ارائه خدمات از طريق تلفيق نياز مشتری و سليقه عكاسان و تصويربرداران حرفه ای فعاليت خودرا آغاز نمود. شايان ذكر است اين آتليه داراي مجوز رسمی از اتحاديه عكاسان و فيلمبرداران اصفهان بوده و دارای امكانات و تجهيزات بروز و حرفه ای می باشد.

درباره ما


استودیو پرهون درسال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به طور متمرکز و گسترده ،در بلوار دادمان با امکانات و فضای بزرگ و مناسب
حرفه ای آغاز کردو تمامی پرسنل به طور منسجم و فول امکانات در این سالن فعالیت خود را به اجرا گذاشته و در خدمت مردم عزیز میباشند.

گالری تصاویر

با ما عکس هایتان را با شادی به دیگران نشان دهید

آتلیه کودک

استودیو پرهون

تولد

استودیو پرهون

فضای باز

استودیو پرهون

آتلیه نوزاد

استودیو پرهون

عکاسی تبلیغاتی

استودیو پرهون

آتلیه مراسم

استودیو پرهون

اگر بدنبال بهترین آتلیه
از ازدواج تا بارداری
و عکاسی کودک خود هستید

همین حالا با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره را بگیرید

چرا استودیو پرهون


هدف ما خلق سطح متفاوت از كيفيت و رضايت مندی در ارائه خدمات از طريق تلفيق نياز مشتری و سليقه عكاسان و تصويربرداران حرفه ای

  • عکاسی نوزاد با فلاش های بی خطر در محیطی استرلیزه .
  • عکاسی بارداری به همراه میکاپ ارتیست و تیم طراحی لباس در آتلیه کودک و بارداری.
  • عکاسی فضای باز بدون ورودیه و سقف خرید.

اپلیکیشن معرفی و رزرو نوبت استدیو پرهون را دانلود کنید تا به سادگی و در چند مرحله نوبت عکاسی و فیلم برداری مراسم مد نظرتان را رزرو کنید و از جدید ترین جشنواره های ما مطلع شوید...