باغ تالار تشریفاتی آناهیتا


با ظرفیت بیش از 500 نفر

تشریفات عروسی آناهیتا


مجموعه تشریفات مجالس آناهیتا تحت مدیریت شرکت امکان سازان دی ؛ از سال 1391 فعالیت خود را اغاز نموده است. این مجموعه دارای باغ تالار اختصاصی در منطقه گرمدره ؛واقع در حومه غرب اصفهان می باشد . مجموعه پذیرایی باغ تالار اصفهان به مساحت 6000 متر مربع بوده و دارای کلیه امکانات استاندارد و به روز تالارهای سطح ممتاز کشور می باشد . تشریفات مجالس آناهیتا سعی در برگزاری مراسم های هموطنان عزیز با بهترین کیفیت و خدمات اختصاصی در باغ تالار منحصر خود می باشد .

چرا باغ تالار تشریفاتی آناهیتا


کیترینگ

تشریفات آناهیتا یکی از خدماتی که ارائه می دهد کیترینگ است به این صورت که هر نوع غذا، پیش غذا سالاد فینگر فود نوشیدنی ها، دسر و…را برای هر نوع مراسمی پوشش می دهد.

تشریفات

تشریفات در بعضی از مراسم ها بسیار اهمیت داشته و به چشم می آید و کاملا ضروری می باشد. افراد با تجربه و متخصص مجموعه آناهیتا به شما آموزش های لازم را در این مورد می دهند و همینطور محافظ شخصی نیز اعزام می شود.

اعزام مهماندار

مجموعه آناهیتا با کادر مجربی، به منظم بودن مراسم و اجرای آن بسیار اهمیت میدهد. یکی از مهم ترین ارکان یک مراسم مهماندار های آن مراسم است که با دقت بالایی از سمت این شرکت آموزش دیده اند.

اجرای موسیقی

بی شک بهترین یادگاری از مراسم عروسی ثبت لحظه لحظه مراسم شماست که ما این کار را با کادری کاملا حرفه ای به شما معرفی و ارائه می کنیم. همچنین موسیقی یکی از ارکان مهم مراسم شماست که ما هم نوازنده سنتی به شما پیشنهاد میکنیم هم نوازنده مدرن.

جهت مشاهده
تخفیفات
کلیک کنید

درخواست مشاوره


اگر تا کنون از خدمات مشاوره ای باغ تالار آناهیتا استفاده نکرده اید و مایلید با ما در زیباترین شب تان بدرخشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

+98 (313) 555-0149