به مزون عروس آتریس خوش آمدید


...نمایندگی رسمی بهترین برندهای لباس عروس ترکیه از قبیل کانویچه، اومر اوزر و

مزون آتریس


آتریس در زمینه‌ی تولید و واردات بهترین و بروزترین لباسهای عروس مرغوب و ارزشمند، از سال 1370 شروع به فعالیت نمود، در سال 1382 نام «عروس آتریس» را با هدف تولید محصولاتی با کیفیت، مطابق با متد و استانداردهای جهانی به عنوان نام تجاری خود برگزید و هم اکنون با پشتوانه 21 سال تجربه مفید در شناخت الگوهای رفتاری و سلایق جامعه ایرانی با بهره‌گیری از مواد استاندارد و استفاده از متریال مرغوب در عرصه‌ی تولید، به ارائه خدمات برای شما عزیزان می پردازد

بهترین عروس باشید


اگر اندامی ریز نقش، بلند، چاق، کوتاه و یا درشت دارید حتما قبل از انتخاب لباس عروسیتان این راهنمایی را مطالعه کنید:

اگر قد و اندام شما شبیه نیکول کیدمن ، تیلور سوئیفت و لیو تایلر و … می باشد بهتر است از لباس هایی که خطوط یا کارهای عمودی دارند و یقه های ایستاده و آستین بلند بپرهیزند.

هرگز نباید فکر کنید اگر قد کوتاهی دارید نمی توانید در شب عروسیتان جذاب باشید و بدرخشید! از انتخاب لباس عروس با دامن بزرگ پرهیز کنید چون این دامن ها شما را کوتاه تر جلوه می‌دهند. انتخاب دامن‌های ماکسی به شکل فون مناسب‌تر است. با در نظر گرفتن شانه‌های ظریف و زنانه و کمری مناسب لباس عروس خود را انتخاب کنید.

اگر شما اندامی شبیه کیت ماس، الکسا چانگ و یا سی ینا میلر دارید میتوانید با یقه‌ای به شکل هفت بدون داشتن آستین و دامنی با برش‌ها و خط‌های کمی شلوع اندامتان را به شکل جذابی در آورید.

اگر شما اندام پری مانند کریستینا هندریکس یا روت جونز دارید، لباسی مانند شکل زیر با یقه دکلته قلبی شکل و برش‌های نامتقارن در کمر برای تقارن و فرم اندام شما بسیار مناسب می‌باشد.

جهت مشاهده
تخفیفات
کلیک کنید

درخواست مشاوره


اگر تا کنون از خدمات مشاوره ای مزون عروس آتریس استفاده نکرده اید و مایلید با ما در زیباترین شب تان بدرخشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

+98 (313) 555-0149